Nový termín Adrenalin Challenge 2020, welcome!

Zveřejněno: 22.6.2020

Jak se dneska máte? Slunce svítí (je otázka, kdy tohle budete číst...) a i my chceme přispět k pohodové náladě. Juchůůů, je to tady, Adrenalin Challenge letos bude! Ano, o víkendu 5. a 6. září, po delší odmlce tak pro vás máme infošku, která jistě všechny potěší.

Adrenaliňáci, chyběly vám květnové zážitky, emoce a dávka adrenalinu doslova stříkající všude v blízkém i vzdálenějším okolí děčínského kaňonu Labe? Společně si všechno vynahradíme a vězte, že přípravy opravdu nepodceňujeme a jedeme na plné pecky od chvíle, kdy se vládní restrikce začaly postupně uvolňovat, což nám rozvolnilo ruce k přípravám celé akce.
 
Registrace na jednotlivé eventy Adrenalin Challenge jsou znovu spuštěny a záleží na každém, který si vybere! Převážná většina z vás si své registrace ponechala, jste skvělí a děkujeme všem za přízeň, moc se na vás těšíme! Jsme velice rádi, že nemusíme čekat na rok 2021, je potřeba užívat si každou chvilku a žít naplno, je nám jasné, že jste ani vy nečekali se založenýma rukama.
 
Začneme sobotním Adrenalin Challenge Main Eventem pro dospěláky z řad široké veřejnosti a v neděli pokračujeme s Adrenalin Challenge Race a Kids, kdy se na trať vydají extrémní závodníci a po jejich vzoru i děti, ty ale nesoutěží, jde nám o to, aby si měly šanci prožít to, co dospěláci, svou optikou. Adroš ve vás dlouho zůstane, tak trénujte, duševně i fyzicky, máte přes léto ideální šanci dostat se do TOP formy, uvidíme se první zářijový víkend!
 
Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality