Nikola Jelínková o nápadu zakoupit voucher, těšení se na ferratu a travers, ostré premiéře i sdílené radosti s přítelem

Zveřejněno: 29.3.2022

Jaký nejlepší dárek koupit k narozeninám, svátku či životnímu jubileu? Voucher na Adrenalin Challenge je ideálním řešením! Stejné zvolila i Nikola Jelínková, která se spolu s přítelem zúčastní výzvy pro širokou veřejnost. Jak v zajímavém interview popsala, na akci se oba dva s předstihem nesmírně těší a očekávají od ní nasbírání spousty nezapomenutelných zážitků!

Nikolo, zakoupila jste si voucher na letošní ročník výzvy pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event. Jak ve Vás tenhle nápad uzrál a co bylo Vaší motivací?
Tento nápad jsem dostala po tom, co jsem přemýšlela, jaký dárek k narozeninám koupím příteli. Jsme oba pro dobrodružství, takže mě napadlo využít možnosti zúčastnit se Adrenalin Challenge. Přítel se o něm taky zmiňoval, takže nápad byl na světě.
 
Účastnila jste se této akce někdy v minulosti aktivně, případně alespoň z pohledu diváka?
Já sama ne, ale byla jsem na slavnostech v Děčíně a viděla jsem, co účastníci podstupují. Moje máma například letěla na traversu z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku.
 
Co se Vám na akci nejvíc líbí a jaké disciplíny jsou největším lákadlem?
Já osobně se těším na ferratu a let nad Labem na traversu.
 
A je naopak nějaká disciplína, z níž máte mírné obavy či zdravý respekt?
Jelikož jsem před časem měla zranění kolene, trochu se obávám high jumpu. Ale věřím, že se s tím nakonec poperu.
 
Těšíte se na městské slavnosti, jichž je Adrenalin Challenge součástí, jako celek? Máte v plánu vyrazit již na páteční zahájení Labefestu i večerní ohňostroj?
To je mi novina, že letos bude po pauze, co byla, také ohňostroj. Takže k tomu dodám jen to, že na ohňostroj půjdeme rádi, děkuji za doporučení! (úsměv) Máme dvě malé děti, takže ty si to s námi jistě také užijí.
 
Máte již za sebou nějakou adrenalinovou zkušenost? Nebo tohle bude ostrá premiéra?
Pokud jde o mě, tak jsme s přítelem ještě lezli do nitra skal, takže to také počítám jako adrenalinový zážitek, jinak zkušenosti nemám. Když nepočítáme obří horské dráhy. (opět se usměje) Ale svým způsobem je to ostrá premiéra.
 
Máte obecně ráda sport? Sportujete aktivně a pravidelně?
Aktivně nesportuji, ale sport mi rozhodně nevadí. Po úrazu je to horší, nicméně pokud to jde, jdu vždycky do všeho.
 
Jak jste zmínila, akce se zúčastníte spolu s přítelem. Je tedy těšení se na jednotlivé disciplíny a akci jako takovou o to vyšponovanější?
Jelikož disciplíny budeme zdolávat s přítelem spolu, tak věřím, že si dáme svůj menší výkon. (smích) A jelikož jsme oba blázni, určitě se tam i dost nasmějeme.
 
Přihlášky pro jednotlivce → http://bit.ly/2FgGNW1
Přihlášky pro tříčlenné týmy → http://bit.ly/39x793M
 
Foto: Archiv Nikoly Jelínkové

Zpět na aktuality