Milí adrenaliňáci, máte už jen necelé dva týdny, abyste...

Zveřejněno: 19.7.2020

… při registraci na Adrenalin Challenge Main Event, Race nebo Kids měli zajištěnou velikost účastnického trička – konkrétně do 1. srpna 2020! To je solidní motivace rychle za to vzít a přihlášku odeslat, co říkáte? A to ani zdaleko není všechno...

Na letní dovolenou se nechystáte, ale chtěli byste si začátek září zpříjemnit nějakou neočekávanou a zajímavou akcí? A třeba svůj život trochu „vyhajpovat“ s pořádnou dávkou adrenalinu v krvi? Potom přesně pro Vás je v sobotu 5. září jako šitá na míru výzva pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event. Nejedná se o závod, ale o to užít si naplno svůj výkon a odhodit kravatu, zástěru nebo pracovní oděv a v pondělí svým kolegům v práci o tomto nevšedním zážitku povyprávět. A třeba i pro ně se tahle akce stane věcí, když ne přímo návykovou, tak si ji jistojistě budou chtít taky vyzkoušet...
 
Přihlášky pro jednotlivce na Main Event najdete ZDE a pro tříčlenné týmy (pokud zlákáte další dva „nezbedníky“) TADY.
 
Kdo by ovšem chtěl vyzkoušet, jak na tom opravdu je fyzicky a poměřit se s ostatními závodníky či závodnicemi, pro něj je určen nedělní program na 6. září. Extrémní závod Adrenalin Challenge Race se vyznačuje obrovskou rozmanitostí disciplín a člověka kompletně celého pohltí! Během závodu si sáhnete fyzicky i psychicky na dno, ale směs emocí v cíli závodu za to jednoznačně stojí!
 
Registrace na závod jsou k dispozici ZDEEE.
 
Kromě závodu na neděli chystáme i adrenalinovou výzvu pro malé bombarďáky od tří do patnácti let, Adrenalin Challenge Kids. Ty tak po vzoru dospěláků prověří orientační běh, mini travers, opičí dráha a další dovednostní disciplíny. Mini travers je obrovským lákadlem i pro ty nejmenší a drandí na něm jako o závod, bez sebemenšího pudu strachu. Jsou prostě skvělí! U dětí nejde o závod, ale o to, aby si užily neděli se svými blízkými a neseděly doma.
 
Přihlašovat ty nejmenší můžete on-line TADYYY.
 
„Děčín je boží, pojďme si ho užít,“ zní oblíbené a příznačné motto našeho města. O tom, že není jen bezduchou frází, se můžete sami přesvědčit. Nejlépe tím, že na Adrenalin Challenge nedorazíte jen v den jeho konání, ale strávíte na severu (celý, třeba i prodloužený) víkend a poznáte všechny krásy v jeho blízkém i vzdálenějším okolí. K tomuto poznávání navíc řádná porce adrenalinu – co víc si lze jen přát, že?
 
Už se na Vás všechny srdečně těšíme první zářijový víkend v srdci severních Čech!
 
Foto: Jan Berghauer

Zpět na aktuality