Meganabitou neděli, jakou Děčín už dlouho nezažil, nabídl druhej den Adrenalin Challenge 2018!

Zveřejněno: 13.5.2018

Po vydařeným sobotním Adrenalin Challenge Main Eventu 2018 pokračoval letošní ročník pořádně vypečeným programem i v neděli. Co mohli přítomní vidět, zažít, prožít na vlastní kůži a jakej jim byl naservírovanej doprovodnej program?

V půl druhý odpoledne odstartoval slavnostně guru stvořitel celý akce Ing. Igor Bayer čtvrtej ročník extrémního závodu Adrenalin Challenge Race a dvanáct odvážnejch (mezi nimi i dvě ženy) se pustily do zdolávání první disciplíny, kterejch dohromady absolvovali patnáct! Kdo se s jejich náročností i záludnostmi nejlíp vypořádal a jak vypadala výsledková listina v cíli?

Výsledky extrémního závodu Adrenalin Challenge Race 2018:

Ženy:
1. místo: Tamara Bjalková (čas v cíli 3:29:00)
2. místo: Hana Hervířová (3:43:00)

Muži:
1. místo: Michal Horáček (čas v cíli 2:17:53)
2. místo: František Rychnovský (2:32:59)
3. místo: Jiří Cimler (2:43:00)
4. místo: Michal Trávníček (3:01:00)
5. místo: Jiří Žáček (3:03:00)
6. místo: Libor Riňák (3:09:00)
7. místo: Ladislav Režňák (3:29:00)
8. místo: Richard Sukovič (3:55:00)
9. místo: Daniel Rupp (3:59:00)
10. místo: Pavel Oplt (4:01:20)

Před druhou odpolední, kdy už byl závod rozběhnutej, oficiálně odstartovala čtveřice Ing. Igor Bayer – Mgr. Hana Cermonová (1. náměstkyně děčínské primátorky) – Tomáš Eibl (ředitel celý akce) – Mc Kajak (moderátor nedělního programu) taky výzvu pro malý bombarďáky, Adrenalin Challenge Kids.

Tý se zúčastnilo 120 dětí, když z důvodu obrovskýho zájmu jsme navyšovali z původní kapacity 80 míst o dalších 40 fleků. I ty se rychle naplnily - a tak všechny přítomné ratolesti mohly postupně zdolávat šest disciplín, který na ně čekaly. S nadšením, elánem a úsměvem na rtech to všem šlo mnohem snáz!

Raketa země – vzduch sice nad Děčínem nelítala, ale Danny Menšík dokázal, že i pod nebem si je jistej! I přes foukající vítr a nelehký podmínky, který panovaly, znovu po roce dokázal přejít hned na první pokus slackline dlouhej 260 metrů z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku, čímž tak jenom podtrhnul českej rekord, kterej zde vloni překonal!

Kromě něj úchvatnou trickline show předvedlo duo Lukáš Černý a Michal Pírek (říkající si Luky a Mišo), který na „lajnách“ předvedli úžasnou smršť salt, otoček a dalších kombinací a jasně dokázali, proč patří ke špičce ve svým oboru. Kromě sledování jejich show byl enormní zájem taky o workshop, kde si přítomní mohli vyzkoušet, o jak náročnou disciplínu vlastně jde...

Ohlasy, rozhovory, obsáhlý galerky, highligt i další zajímavosti, to všechno Ti budeme postupně servírovat. Sleduj nás i dál, ať o nic z toho nepřijdeš!

Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality