Martin Kuna o těšení se na akci, top výškových disciplínách, echu od strejdy Radka i hecování dalších účastníků

Zveřejněno: 6.5.2024

Jednou ze stálic Adrenalin Challenge Kids v Děčíně je Martin Kuna, jenž letos na sever Čech dorazí zdolávat výzvu pro malé bombarďáky již potřetí. Na akci dorazí společně se svou sestrou Eliškou a akci spojí i s návštěvou širší rodiny. A jak několikrát zopakoval, na akci se již oba dva moc těší.

Martine, jsi jedním z početné enklávy přihlášených účastníků adrenalinové výzvy Adrenalin Challenge Kids 2024. Jak se na akci těšíš?
Těším se moc!
 
Co Tě vůbec přimělo se na akci registrovat a jak ses o ní dozvěděl, respektive kdo Ti o ní řekl a předal další informace?
O akci mě informoval můj strejda Radek z Pískové Lhoty.
 
Které disciplíny jsou pro Tebe největším lákadlem a magnetem?
Všechny ve výškách - minitravers, síť a provazový žebřík.
 
Je nějaká, kterou bys jako jedinou vypíchl, že se na ni obzvlášť těšíš? A je třeba nějaká, z níž máš trochu obavy a budeš v „sedmém nebi“, až svůj strach překonáš a zdoláš ji?
Těším se na všechny, nejvíc na provazový žebřík. Ze žádné nemám strach, na všechny se těším.
 
Zřejmě mohu prozradit, že i se svou sestrou Eliškou dorazíte až z Velkých Svatoňovic. Přijedete do Děčína „pouze“ na adrenalinovou akci, nebo zde plánujete strávit celý víkend a užít si i další část městských slavností?
Zúčastníme se „pouze“ Adrenalin Challenge Kids, ale v Děčíně strávíme celý víkend. Máme tu babičky a dědečky, tak si akci užijeme společně.
 
Jak se mimochodem i Tvoje sestřička na akci těší?
Eli se moc těší. Nejvíc na minitravers, přestože má strach z výšek.
 
Bude to Tvoje první adrenalinová akce, nebo ses již nějaké v minulosti účastnil?
Ano, už jsem se několikrát zúčastnil. Tento ročník bude můj třetí.
 
Jak bys vyhecoval a vyburcoval případné další váhající účastníky, aby v sobotu 1. června na sever Čech dorazili a akci si po boku Tvém i dalších účastníků naplno užili?
Do toho! Dorazte 1. června, určitě si to užijete stejně jako já a Eli!
 
Foto: Archiv Martina Kuny

Zpět na aktuality