Lano od společnosti TENDON má namířeno do Děčína na Adrenalin Challenge 2022!

Zveřejněno: 11.4.2022

Jedním z partnerů Adrenalin Challenge pro letošní ročník je společnost TENDON, která je všem milovníkům outdoorových sportů dobře známá. Na jaká lana se firma specializuje, jaká je její tradice a kdo je jednou z jejích hlavních tváří?

Výrobcem značky TENDON je Lanex a mezi jeho hlavní nabízený sortiment patří stáčená a pletená lana a šňůry z textilních materiálů pro oblast lodní dopravy, rybářství, stavebnictví, zemědělství, papírenský průmysl a zabezpečovací systémy, dynamická a statická lana pro horolezce, požárníky a osoby pracující ve výškách, prostředky pro zvedání břemen, vysoko pevná technická vlákna pro výrobu technických nití na lana a šňůry.

Firma sídlící v Bolaticích je na trhu již více než 73 let a za svůj vznik považuje přeložení Wisniowského Slezské provazárny z Chuchelné právě do Bolatic. Společnost TENDON již expandovala do desítek zemí světa a její rozhodující podíl tvoří trhy Evropské unie.

Firma TENDON se pyšní také řadou vizí, mezi něž patří bezpečnost a komfort pro zákazníka na prvním místě, špičková kvalita bez výhrad, hluboké pochopení potřeb zákazníků, naslouchání zákazníkům trhu a rychlá reakce na jejich požadavky, vlastní technologický vývoj spolu s nejmodernějšími výrobními postupy, rychlost a včasnost dodávek, dokonalý servis a skutečný vztah k ekologii a ochraně životního prostředí.

Pokud máte chuť se mrknout na videjko, kde olympionik Adam Ondra zábavnou formou ukazuje, jak se vyrábí horolezecká lana, najdete jej ZDE.

Další informace, podrobnosti i pestrou škálu nabízeného sortimentu hledejte na webu https://www.mytendon.cz/cs/ či https://www.lanex.cz/cs/.

Foto: mytendon.cz

Zpět na aktuality