Kdo má chuť a touhu vyzkoušet si jedinečný adrenalinový zážitek, 18. září v Děčíně rozhodně nesmí chybět!

Zveřejněno: 13.9.2021

Láká Vás nasát do sebe adrenalinovou výzvu, ale nechcete se účastnit závodu? Řešení pro Vás je nasnadě, jelikož kromě dětské výzvy a závodu jsme pro Vás připravili i třetí (nezávodní) event, který je určen pro širokou veřejnost. A na severu Čech se tahle top akce uskuteční již 23. rokem. Tradic se držíme a máme je opravdu rádi!

Adrenalin Challenge Main Event je výzva, která Vás nenechá chladnými a její jedinečnost spočívá v tom, že dokáže naplnit Vaši touhu po potřebné dávce adrenalinu, ale při jejím plnění nejste nijak tlačeni ani vázáni časem a můžete si ji užívat dle libosti.
 
Jaké disciplíny na účastníky této výzvy čekají? Těšit se mohou na via ferratu, extreme travers, slaňování, provazový žebřík, skok z mostu a jet ski (jízdu na vodním skútru). Po jejich zdolání věříme, že náš slogan „Cítím, že žiju“ se Vám v hlavě bude přehrávat ještě hodně, hodně dlouho...
 
V případě nepřízně počasí je počítáno i s mokrou variantou akce. V takovém případě se nebude konat via ferrata, jde o bezpečnost účastníků a též ctíme lezecké pravidlo, aby se neničila pískovcová skála.
 
Základní podmínkou účasti na akci je fyzická a psychická způsobilost každého účastníka, stejně jako dovršení plnoletosti.
 
Akce bude slavnostně zahájena v 10 hodin (prezence účastníků ve stanu bude probíhat od devíti hodin), její konec je v plánu mezi 17. a 18. hodinou. Zúčastnit se jí mohou jak jednotlivci, tak i tříčlenné týmy. Jednotlivci se mohou hlásit ZDE a tříčlenné týmy TADYStartovné pro jednotlivce činí 2 700 Kč, tříčlenný tým zaplatí 8 100 Kč.
 
Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality