Jste trénovanými borci a máte rádi výzvy? Adrenalin Challenge Race je pro Vás to pravé ořechové!

Zveřejněno: 9.2.2022

V neděli 22. května 2022 se v Děčíně střetnou trénovaní jedinci, muži i ženy, kteří se nebojí žádných adrenalinových výzev a jdou do všeho po hlavě a naplno. V rámci extrémního závodu Adrenalin Challenge Race je čeká plno nezapomenutelných zážitků a nejednou si v jeho průběhu někteří sáhnou až na dno svých sil.

Každý, kdo by se chtěl závodu zúčastnit, musí splnit určité podmínky. Tou základní je fyzická i psychická způsobilost každého zúčastněného, stejně tak dovršení plnoletosti. V případě jejího nedovršení je nutný písemný souhlas od obou zákonných zástupců, tedy potvrzený revers.
 
Ti, kteří se na závod zaregistrují do 11. dubna, mají garantovanou velikost funkčního trika, kterou uvedou při registraci. Později registrovaní obdrží bavlněná trika bez garance velikosti. Startovní balíček, který od nás účastníci obdrží, skýtá mnoho zajímavostí, ten musíte mít! Jeho kompletní obsah najdete TADY.
 
Věříme, že počasí nám bude přát – pokud ne, jsme připraveni i na mokrou variantu závodu. V takovém případě bychom byli nuceni vynechat ferratu, kdy jde o bezpečnost závodníků a také nechceme, aby se ničila pískovcová skála.
 
Jaké disciplíny na účastníky závodu čekají v rámci suché varianty?
- plavání
- kolo
- biatlonová střelba vleže
– pneumatiky
- orientační běh
- střelba ve stoje
- stroper
- provazový žebřík
- high jump
- paddleboard
- uphill na Pastýřskou stěnu
- běh na Pastýřské stěně
- extreme travers
- slanění ze zámku + doběh do cíle
 
Starty závodu budou probíhat mezi 9:00 až 13:00 hod., a to ve vlnách po deseti účastnících v časových intervalech.
 
Startovné je letos odstupňováno do tří termínů. První vlna byla do 31.1. (1 590 Kč), druhá je do 20.4. (1 790 Kč) a třetí do 16.5.2022 (2 090 Kč).
 
Přihlášky na Adrenalin Challenge Race 2022 najdete na našich webových stránkách ZDE.
 
Foto: Vojtěch Mervart

Zpět na aktuality