Jonáš Slipka dostal voucher a Adrenalin Challenge Kids se zúčastní již potřetí!

Zveřejněno: 15.1.2019

Pětiletej Jonášek Slipka dostal loni k Vánocům zážitek v podobě další účasti na výzvě pro malý bombarďáky Adrenalin Challenge Kids. A dle slov jeho matky Renaty mu tenhle dárek udělal obrovskou radost. Jeho otázka „Kdy už konečně bude ten adrenalin?“ má tu nejlepší výpovědní hodnotu!

Renato, pro svého syna jsi zakoupila voucher na Adrenalin Challenge Kids 2019. Co Tě k tomu vedlo, respektive měla jsi to v plánu již delší dobu?
Letošní Adrenalin Challenge Kids bude pro Jonáška už třetí. (usměje se) Na prvním byl ve třech letech a moc se mu líbil. Věděli jsme, že mu udělá pod stromečkem radost.

Jakej od Jonáška sklidil ohlas?
Má z něj velikou radost!

Jestli dobře počítám, tak synovi je nyní pět let. Jak moc se na akci pro malý bombarďáky těší?
Ano, Jondovi je 5 let, těší se hodně. Už několikrát se nás ptal: Kdy už konečně bude ten adrenalin? (rozesměje se)

Patří syn mezi živelné děti, které mají rády pohyb a pobyt venku, takže pro něj bude tahle akce jako stvořená?
Vůbec se nestydí, moc rád poznává nové věci a zážitky. Chodí do přípravky na hokej a do Lidušky na dramaťák. Jezdí moc rád na kole a lyžuje. Pak taky cvičí doma a pořád nám ukazuje svaláky. (opět smích)

Je některá z disciplín, na níž se Jonášek obzvlášť těší? Nebo bere akci jako celek a těší se na celkově příjemně prožitej den?
Těší se na všechny disciplíny, ale nejvíc na šplh po laně, mini travers a opičí dráhu.

Plánujete vzít nebo vyhecovat i někoho ze svýho okolí, aby i on své dítě přihlásil? A pokud bys mohla, jakýma slovama bys na Adrenalin Challenge Kids ostatní rodiče a jejich ratolesti nalákala?
Lákáme každý rok přátele s dětmi, protože je to den plný zážitků, zábavy a napětí. Pro děti ohromná zkušenost a adrenalin. My jsme vždycky pyšní, když vidíme, jakou má radost z toho, že vše zvládnul nebo alespoň vyzkoušel. (úsměv)

A co Ty osobně, neplánuješ jít ve šlépějích syna a přihlásit se na Adrenalin Challenge Main Event nebo Race? Nebo neplánuje to případně někdo další z Vaší rodiny či blízkých a známých?
Manžel se Adrenalin Challenge Main Event zúčastnil před třemi lety a moc se mu to líbilo. Momentálně je po úrazu nohy, ale chce se v budoucnu ještě zúčastnit. Já se bojím výšek, tak raději budu nohama na zemi fandit. (usměje se na závěr interview)

Foto: Archiv Renaty Slipkové

Zpět na aktuality