Jedinečná výzva pro širokou veřejnost? To je Adrenalin Challenge Main Event, do jehož startu už chybí pouze měsíc!

Zveřejněno: 16.8.2021

Sobota 18. září 2021 nabídne v Děčíně grandiózní show nabitou tolika zážitky, že zúčastnění na tento den ještě dlouho po jeho konci budou s nadšením vzpomínat! Kladete si otázku, o co že to na severu Čech vlastně půjde? O 23. ročník ojedinělé adrenalinové akce určené pro širokou veřejnost, Adrenalin Challenge Main Event. Na co přesně se můžete těšit, co všechno vás čeká a které disciplíny si v daný den můžou účastnici vyzkoušet?

Nevšední disciplíny slibují nádech pořádné adrenalinové zábavy. Co vás čeká a nemine?
Připravena bude via ferrata, extreme travers, slaňování, provazový žebřík, skok z mostu a jet ski (jízda na vodním skútru).
Slogan „Cítím, že žiju“ po absolvování těchto šesti disciplín nabere magických rozměrů!
 
Počítáme se suchou a v případě nepříznivého počasí i s mokrou variantou akce. V případě deště se nebude konat via ferrata, jde o bezpečnost účastníků a též ctíme lezecké pravidlo, aby se neničila pískovcová skála. Organizátor si zároveň vymezuje právo změny prezentace a disciplín.
 
O dalším programu tohoto nabitého víkendu budeme ještě podrobněji referovat, ale co můžeme slíbit již nyní? Fakt, že si jej opravdu užijete od první minuty vašeho příjezdu! Takový prodloužený víkend na severu Čech, v obklopení krás Českého Švýcarska, je velkým lákadlem, co říkáte?
 
Základní podmínkou účasti je fyzická a psychická způsobilost každého účastníka, stejně jako dovršení 18 let věku.
 
Akce startuje v 10 hodin slavnostním zahájením a její konec je plánován zhruba na 17. až 18. hodinu. Účastnit se jí mohou jak jednotlivci, tak i tříčlenné týmy. Kapacita je omezena na 100 účastníků, takže s přihláškami neváhejte, ať o svou jedinečnou šanci nepřijdete!
 
Registrace jednotlivců najdete ZDE a tříčlenné týmy se mohou přihlásit TADY. Jednotlivci zaplatí za startovné 2 700 Kč, tříčlenný tým vyjde účast na 8 100 Kč.
 
Adrenalin Challenge tým se na všechny již nyní srdečně těší!
 
Foto: Jakub Nedbal

Zpět na aktuality