Hledáte pro svou ratolest ideální sportovní vyžití a zábavu na celý den? Adrenalin Challenge Kids tohle do puntíku splňuje!

Zveřejněno: 18.8.2021

V sobotu 18. září 2021 se v Děčíně na Smetanově nábřeží uskuteční již šestý ročník unikátní adrenalinové akce slibující jedinečný zážitek pro všechny přítomné (nejen) z řad těch nejmenších. Na co se účastníci dětské výzvy mohou těšit a co dosud neprožitého na ně v Děčíně čeká?

Adrenalin Challenge Kids je výzva určená dětem od tří do patnácti let věku, tudíž již pohled na věkovou pestrost slibuje interesantní show. U dětí nejde o závod, ale primárním cílem je, aby si užily skvělé sobotní odpoledne naplněné sportem a zábavou po boku své rodiny, kamarádů či blízkých.
 
Prezence účastníků přihlášených na akci startuje ve 12 hodin ve stanu Adrenalin Challenge. Následovat bude ve 13:15 hod. rozprava a o čtvrt hodiny později bude slavnostním výstřelem celá výzva odšpuntována.
 
Po absolvování kompletní výzvy účastníci obdrží krásnou placku na krk a také certifikát o tom, že všechno kompletně zvládli. A originální tričko Adrenalin Challenge? V ulicích měst, především v rajonu Děčína a okolí, vídáme i v průběhu roku děti hrdě nosící tohle triko, což nám dělá nesmírnou radost. Věříme, že i letošní model Vám padne do oka a budete ho opět nosit, kam všude to jen půjde...
 
Cena startovného pro jednotlivce je 390 Kč vč. DPH. A pokud zaregistrované dítě dorazí v neděli s účastníkem závodu, který se koná v tentýž den, dostane slevu 50 Kč z ceny startovného. Tento závodník/závodnice ovšem musí mít zaplacené startovné dle stanovených podmínek.
 
Jaké disciplíny si nejmenší borci a borkyně užijí?
- orientační běh a biatlonovou střelbu
- mini travers
- slaňování
- opičí dráhu
- malého hasiče
- dovednostní disciplíny
 
Kapacita je omezena na 120 účastníků a místa rychle mizí, takže s registrací příliš neváhejte!
 
Přihlášky na Adrenalin Challenge Kids 2021 najdete na našich oficiálních webovkách ZDE.
 
Foto: Jakub Nedbal

Zpět na aktuality