High jump – zvládnete zdolat tuhle výzvu? A navíc správným způsobem?

Zveřejněno: 18.9.2021

Milí adrenaliňáci, v době tvorby článku se páteční den překlápí na naši VELKOU sobotu a většina z Vás již nejspíš ulehla a těší se na zítřejší/dnešní kopu epesních zážitků, které zažije pod děčínskou skálou v rámci 23. ročníku Adrenalin Challenge. Pro zájemce jsme ještě připravili poslední nástřel grafiky, jak správně zvládnout jedinečný high jump z Tyršova mostu.

V šesti krocích je na přiložené grafice jasně a přehledně vidět, jak se od úvodu chovat a postupně nechat svoje tělo unášet se tímhle jedinečným zážitkem. A ve finále těch vyplavených endorfinů a hormonu štěstí, fíhááá!
 
Kdo z řad široké veřejnosti má zájem si tenhle jedinečný skok vyzkoušet, otevírá se mu ojedinělá příležitost! V průběhu dne máte šanci se na skok registrovat ve stanu Adrenalin Challenge. Cena je 250 Kč.
 
A kdo by si chtěl vyzkoušet extreme travers s následným slaněním ze zámku, má stejnou možnost jako v případě high jumpu. Zajděte do stanu Adrenalin Challenge a registrujte se – jen cena je o něco vyšší, 900 Kč – ale za ten zážitek to rozhodně stojí, panorama statutárního města Děčín se Vám z téhle perspektivy jinde neukáže!
 
Adrenalin Challenge Vás pohltí se vším všudy, tím si můžete být jisti!

Zpět na aktuality