Flyboardová show opentlí doprovodný program Adrenalin Challenge 2023

Zveřejněno: 19.5.2023

Máte rádi last minute? Potom pro Vás máme jednu top informaci k doprovodnému programu letošního ročníku Adrenalin Challenge, v rámci nějž se můžete těšit na flyboardovou show v podání fenomenálního borce Petra Civína. A pozor, flyboard si navíc budete moct i sami vyzkoušet!

Show na flyboardu je mezi veřejností čím dál oblíbenější a je určena všem, kdo hledají nezapomenutelnou zábavu plnou akce na vodě. Neuvěřitelné kousky na vodě, mraky zábavy i workshop, tohle všechno můžete zítra na severu Čech zažít.
 
Petr Civín, který se v Děčíně představí, patří mezi nejlepší letce v tuzemsku a působí také v největším flyboard show týmu světa – Zapata Official team. Petr je zároveň zakladatelem prvního českého profesionálního flyboardového týmu nesoucího název Flyboardshow. Instruktoři včetně Petra jsou profesionální letci a učili se od samotného zakladatele tohoto sportu – Frankyho Zapaty. 
 
Lekce na flyboardu pro všechny, do pěti minut Vás naučíme létat? Ano, takto jednoduché to je, takže se vůbec nemusíte bát, že byste to nezvládli, strach a obavy mohou jít protentokrát stranou. Zážitek z tohoto adrenalinového vodního vystoupení bude epesní, to můžeme zaručit! Pro zájemce je připravena akční cena, místo obvyklých 1500 Kč bude lekce stát 1000 Kč.
 
Další informace můžete najít i na oficiálním webu ZDE.
 
Foto: Flyboardshow.cz

Zpět na aktuality