Extreme travers a slaňování? Tuhle jedinečnou kombinaci si můžete užít v Děčíně při Adrenalin Challenge!

Zveřejněno: 30.8.2021

Ani jeden ze tří eventů vyhlášených na Adrenalin Challenge 2021 Vás jako celek neoslovil, ale milovníky adrenalinu a nových zážitků jste? A máte chuť vyzkoušet si něco, co Vaše hranice opět posune? Máme pro Vás řešení, které lze směle nazvat dva v jednom. Co přesně tedy tenhle „balíček“ obsahuje?

Pokud se v sobotu 18. září 2021 registrujete na extreme travers, proletíte se zhruba 300 metrů ve sto metrech nad zemí kaňonem řeky Labe z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku, kdy se Vám cestou bude zrcadlit nádherný pohled na statutární město Děčín. Z věže děčínského zámku navíc následně slaníte dolů a už si budete moct plnými doušky vychutnávat tenhle top životní zážitek.
 
A následně se můžete jít pobavit a užít si slavnosti města včetně Tyršfestu plného kvalitní muziky, to je velké lákadlo, co říkáte?
 
Přihlášky se uzavírají ve středu 15. září 2021 ve 23:59 hod. (nebo do obsazení kapacity). Registrace – včetně dalších organizačních informací a podrobností - najdete na našem webu ZDE.
 
Cena za extreme travers + slanění ze zámku je 900 Kč včetně DPH. Podmínkou účasti je dovršení věku 18 let. Pokud účastníkovi není 18 let, musí mít písemný souhlas obou zákonných zástupců, tj. potvrzený revers.
 
A jak přelet na traversu v praxi vypadá a co za show si můžete užít, Vám názorně ukáže například hvězdný Vojta Kotek, jenž ho absolvoval před dvěma lety. Video můžete zhlédnout ZDE.
 
Foto: Radek Petrášek

Zpět na aktuality