Dospěláci, hecnete se a ukážete mlaďasům, že máte taky adrenalin v krvi?

Zveřejněno: 15.3.2019

Adrenalin Challenge Kids 2019 je v současný chvíli už plně obsazenej, což nás nesmírně těší a malí bombarďáci to určitě zase roztočí na plný pecky! A co Vy, dospělí, ukážete jim, že za to taky umíte vzít a pořádná dávka adrenalinu Vám rozhodně není cizí?

Volný místa aktuálně máme jak na soboní výzvu pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event (11. května 2019), tak i na nedělní extrémní závod pro nadupaný borce či borkyně Adrenalin Challenge Race (12. května 2019).

Co zájemce oba dva dny pod děčínskou skálou (a nejen tam) čeká a na jaký disciplíny se mohou těšit?

ADRENALIN CHALLENGE MAIN EVENT:
V rámci Adrenalin Challenge Main Event si zájemci užijí celkem šest disciplín. V průběhu dne absolvují via ferratu (výška stěny je cca 95 metrů), extreme travers (délka přelanění je asi 300 metrů), slaňování (výška stěny cca 35 metrů), provazový žebřík (výška je zhruba 15 metrů), skok z mostu (výška asi 16 metrů) a jet ski nebo-li jízdu na vodním skútru dlouhou něco kolem 600 metrů.

On-line registrace na Adrenalin Challenge Main Event pro jednotlivce najdeš ZDE a pro tříčlenný týmy TADY.

ADRENALIN CHALLENGE RACE:
Nedělní závod v sobě ukrývá dvojnásobnej počet disciplín, tedy dvanáct. Závodníci si vyzkouší velmi pestrou škálu i kombinaci silových a technických disciplín. Právě i tohle je jedna z věcí, kterou si závodníci pochvalují a na niž rádi poukazují, protože tím se závod v Děčíně oproti jiným v tuzemsku vymyká.

Svoje fyzický schopnosti, dovednosti a taky připravenost účastníci postupně naplno odhalí při plavání v Labi tam a zpět (cca 450 metrů), cross country na kole (zhruba 10 km), střelbě ze vzduchovky vleže a vestoje, orientačním běhu ve městě (asi 1 kilometr), žebříku na Tyršův most (cca 15 metrů), via ferratě (výška stěny je okolo 95 metrů), běhu na Pastýřské stěně a následném seběhu (cca 5 kilometrů), skoku z Tyršova mostu do lana (výška cca 16 metrů), paddleboardu na Labi ve vytýčené trase mezi bójkami (asi 400 metrů), uphillu – tedy výběhu na Pastýřskou stěnu – převýšení je zhruba 100 metrů, extreme traversu (délka je asi 300 metrů, výška zhruba 100 metrů a absolvuje ho nejrychlejších 15 závodníků) a poté už následuje slanění ze zámku s doběhem do cíle.

Na závod Adrenalin Challenge Race najdeš přihlášku NA TOMHLE MÍSTĚĚĚ.

Přijmeš tuhle výzvu, respektive výzvy, a půjdeš do toho se srdcem pravýho závoďáka i milovníka adrenalinu? V Děčíně o víkendu 11. a 12. května 2019 máš ojedinělou šanci!

Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality