Denisa Kampyová: Strašně moc se těším. Chci si to užít!

Zveřejněno: 27.4.2019

Vítězkou naší soutěže o Extreme travers se před nedávnem stala Denisa Kampyová, která nedlouho po vylosování svého jména usedla do naší zpovědnice. A celý rozhovor se nesl v maximálně uvolněné a pohodové atmosféře, když na Denise bylo znát, jak velkou jí výhra udělala radost a jak moc se již teď na svůj přelet nad kaňonem Labe těší.

Deniso, byla jste vylosována jako vítězka soutěže o Extreme travers. Popište, jaká byla Vaše prvotní reakce, když jste se o svojí výhře dozvěděla?
Nejdřív mě to strašně rozesmálo a měla jsem velkou radost, nevěřila jsem tomu. (smích) Pak jsem si začala uvědomovat, co jsem vlastně vyhrála. Začala jsem se krapet obávat... A až to vstřebám, tak pak přijde ta pravá panika. No a na start nechci ani pomýšlet. (znovu se rozesměje)

Jak se už nyní na svůj přelet nad kaňonem Labe těšíte?
Těším se strašně moc a zároveň mám stažený žaludek. Už dneska mi nešlo tak nějak jíst. (úsměv)

Co Vás vůbec k účasti v soutěži přimělo, respektive motivovalo? Máte ráda adrenalinové zážitky, třeba i v osobním životě?
Mně se to vždycky líbilo. Pokaždé jsem stála dole u řeky a s obdivem sledovala ty odvážlivce. (usměje se) A nenapadlo by mě, že budu mezi touhle skupinkou lidí.

Před více jak dvaceti lety jsem si skočila Bungee Jumping z 50 metrů. Nic si nepamatuji, protože jsem zavřela oči. Já se tak strašně bála. Skákala jsem z jeřábu nad betonem. Tam vlastně nebylo stejně nic k vidění, jen vykulené oči mojí mamky a ségry nafrněnej výraz, protože jsem přežila a ona nezdědí tu super džínovou bundu. Už jsem jí odpustila, bylo jí jen devět let, neměla ta holka rozum. (rozesměje se od ucha k uchu)

Jak jste naznačila, půjde tedy o Vaši premiéru na Adrenalin Challenge?
Premiéru... a možná i derniéru. (smích)

Na co se vlastně nejvíc těšíte? Zkuste popsat, jak myslíte, že se před „odletem“ budete cítit a co se ve Vás bude mísit...
Ze všeho nejvíc si přeji mít ty otevřené oči. Tentokrát by byla velká škoda mít je zavřené. Chci si to užít.

Hecnete nějakou kamarádku nebo někoho ze svého okolí, aby do toho šel s Vámi?
Hecuju pořád a budu to samozřejmě zkoušet dál. Ráda bych, aby šel někdo třeba přede mnou. (smích)

Budete mít při svém přeletu i nějakou morální nebo psychickou podporu od rodiny, blízkých či známých?
Určitě u toho budou moji dva synové. Už jen kvůli tomu, aby se pobavili na můj účet. (opět smích) A pak můj manžel. Třeba mě v tom nenechá a nakonec se taky proletí. (usměje se i na závěr celého interview).

Registrace na Extreme travers běží na našem webu! Hlásit se můžete TADYYY.

Foto: Archiv Denisy Kampyové

Zpět na aktuality