Danny Menšík + soustředění slacklinerů při doprovodném programu Adrenalin Challenge 2019!

Zveřejněno: 6.5.2019

Již potřetí v řadě se Děčín dočká top exhibičního vystoupení světového rekordmana ve slackline Dannyho Menšíka. Letos navíc bude jeho show okořeněna o soustředění dalších slacklinerů a některé prvky a věci si bude moct vyzkoušet i široká veřejnost!

Dannymu se již dvakrát v řadě – i přes náročné podmínky a nepřízeň počasí – podařilo na první pokus přejít nejdelší highline v České republice, navíc uprostřed města, dlouhou 260 metrů z Pastýřské stěny až do věže děčínského zámku. Tímto výkonem navíc Danny stanovil nový český rekord!

Jak bylo avizováno, letos nepůjde „jen“ o show tohohle mladého sympaťáka, ale jak sám prozradil, dorazí s ním tři nebo čtyři další slacklineři, kteří si v Děčíně udělají soustředění. Přes den bude tato partička na lajně trénovat, než dojde k oficiálnímu přechodu z „Pastýřáku“ na zámek.

Jednou z této ekipy bude Anče Kuchařová, dle Dannyho slov nejlepší česká slacklinerka. Zároveň prozradil, že není jisté, že se všem celých 260 metrů povede přejít, ale nějakou vzdálenost na lajně určitě zdolají...

Od nedělního rána navíc budou u Labe dvě kratší lajny, kde si svůj um a dovednosti bude moci vyzkoušet i široká veřejnost. Půjdete do toho?

Pokud jste náhodou ještě neviděli highlight z Dannyho loňského show, tak video najdete na našem YouTube kanálu ZDE.

Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality