Aftermovie Adrenalin Challenge 2022

Zveřejněno: 19.10.2022

O víkendu 21. a 22. května letošního roku se letos v Děčíně uskutečnil již 24. ročník ojedinělé adrenalinové výzvy, Adrenalin Challenge. Během víkendu se pod děčínskou skálou prostřídali zájemci z řad široké veřejnosti, praví závoďáci i ti nejmenší, aby si v rámci tří eventů vyzkoušeli, že žijí a posunuli svoje limity do další životní dimenze.

Sobotní program patřil výzvě pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event, v rámci níž si účastníci užijí šest jedinečných disciplín. Nejde o závod, ale o to užít si naplno svůj adrenalinový zážitek a v pondělí přijít do práce s pulzující dávkou zážitků v těle.
 
V neděli čekalo na trénované borce a borkyně závodní měření sil v rámci Adrenalin Challenge Race. Mix patnácti silových a technických disciplín, to chce odvahu, sílu i vytrvalost! Kromě nich si svou výzvu užily i děti, na které čekal Adrenalin Challenge Kids, o nějž byl i letos enormní zájem.
 
Kromě uvedených tří eventů byl připraven i zajímavý doprovodný program. Adrenalin Challenge se konal v rámci městských slavností, takže kdo přijel na sever Čech na celý víkend, rozhodně neprohloupil…
 
Highlight z Adrenalin Challenge 2022 můžete zhlédnout na našem oficiálním YouTube kanálu ZDE, případně na Facebooku TADY.
 
Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality