Aftermovie Adrenalin Challenge 2021

Zveřejněno: 20.12.2021

Sobota 18. září letos v kalendáři značila jediné – velký den pro všechny milovníky notné dávky adrenalinové zábavy! V Děčíně se již 23. rokem uskutečnila ojedinělá adrenalinová akce, která v jediný den spojila hned tři eventy. Jak to na severu Čech vřelo a co všechno se tam odehrálo?

Pod děčínskou skálou se v tento magický den uskutečnila výzva pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event, extrémní závod Adrenalin Challenge Race a také akce pro malé bombarďáky Adrenalin Challenge Kids, jejíž kapacita byla opět vyprodaná do posledního flíčku. Jste opravdu skvělí!
 
Celá akce se navíc uskutečnila souběžně s hudebním festivalem Tyršfest, což ještě podtrhlo její kouzlo a jedinečnost. Už se nemůžeme dočkat, až se o víkendu 21. a 22. května 2022 znovu společně sejdeme a roztočíme to při čtyřiadvacátém ročníku!
 
Na video z letošního ročníku se můžete podívat na našem oficiálním YouTube kanálu ZDE. A pokud ještě nejste jeho odběrateli, neváhejte, ať o žádné novinky z adrenalinového ráje nepřijdete.
 
Foto: Vojtěch Mervart

Zpět na aktuality