Adrenalinová výzva pro širokou veřejnost? To je Adrenalin Challenge Main Event!

Zveřejněno: 29.1.2021

V sobotu 15. května 2021 proběhne v Děčíně na Smetanově nábřeží pod zámkem již 23. ročník ojedinělé adrenalinové akce, jež je určena široké veřejnosti – Adrenalin Challenge Main Event. Co v rámci ní zažijete, jaké disciplíny na vás čekají a co dalšího se ten den koná v nejbližším okolí?

Celá akce je uspořádána v rámci městských slavností, takže o bohatý doprovodný program – včetně hudebního festivalu Labefest – nebude nouze. A budeme velmi zvědavi, který z interpretů se tentokrát vyhecuje a projede se na traversu, jako například v roce 2019 Vojta Kotek, pro nějž to byl jedinečný zážitek! Video z jeho přeletu najdete ZDE.
 
Na jaké unikátní a nevšední disciplíny se při své účasti na akci můžete těšit? Chybět nebude:
- via ferrata
- extreme travers
- slaňování
- provazový žebřík
- skok z mostu
- jet ski (jízda na vodním skútru)
.
 
A slogan „Cítím, že žiju“ nabere po jejich absolvování úplně nových rozměrů!
 
Počítáme se suchou a v případě nepříznivého počasí i s mokrou variantou akce. V případě deště se nebude konat via ferrata, jde o bezpečnost účastníků a též ctíme lezecké pravidlo, aby se neničila pískovcová skála. Organizátor si zároveň vymezuje právo změny prezentace a disciplín.
 
Tenhle víkend se pro vás může stát jedinečným v celém roce, proto neváhejte a přijeďte si ho do Českého Švýcarska, jehož je statutární město Děčín vstupní branou, naplno užít a odvézt si zážitky, s nimiž se budete rádi chlubit svým rodinným příslušníkům, známým nebo kolegům v práci...
 
Základní podmínkou účasti je fyzická a psychická způsobilost každého účastníka, stejně jako dovršení 18 let věku.
 
Akce startuje v 10 hodin slavnostním zahájením a její konec je plánován na 17. až 18. hodinu. Účastnit se jí mohou jak jednotlivci, tak i tříčlenné týmy. Kapacita je omezena na 100 účastníků, tudíž s registracemi neotálejte, ať o své místo na slunci nepřijdete!
 
Přihlášky pro jednotlivce najdete ZDE a pro tříčlenné týmy TADY. Startovné pro jednotlivce činí 2 700 Kč, pro tříčlenný tým pak 8 100 Kč.
 
PS: Účastníci, kteří se registrují do 1. dubna 2021, mají garantovanou velikost ojedinělého účastnického trička Adrenalin Challenge uvedenou v přihlášce.
 
Foto: Jakub Nedbal

Zpět na aktuality