Adrenalinová výzva pro letošek překonána - sobota 15.5.

Zveřejněno: 17.5.2010

Přestože slunce nás v Děčíně na Smetanově nábřeží svými paprsky příliš nepolechtalo, Adrenalin Challenge 2010 se jako každoročně vydařil.

Sobota – tříčlenné týmy Uzun Arac, Poštovní spořka, Škoda Team, Alcan 1, Alcan 2 a Ústaváci – to jsou týmy, které v řadě disciplín překonaly samy sebe a silou týmového ducha zdolaly všechny „nástrahy“ sobotního dne. Jako obvykle se startovalo přelaněním z Pastýřské stěny, kam byly týmy postupně přepraveny zbrusu novou čtyřkolkou Yetti z dílny Škodovky.

Kdo zdolal Extreme Traverz nad kaňonem Labe, pokračoval disciplínou druhou čili Rope Down aneb slanění ze zámecké stěny. Ani to účastníkům nečinilo velké problémy (ani spáleniny od lana na rukou) a zdravotní hlídka tak mohla „zahálet“ a žasnout nad šikovností přihlášených. Novinkou byla letos třetí disciplína – Slick Line, kdy se týmy na okamžik staly skutečnými provazochodci.

Ke splnění adrenalinové výzvy pak chybělo jen málo – provazový žebřík Rope Ladder a skok z mostu – Hook Jumping.

To, že se vyplatí brát si s sebou náhradní suché oblečení, poznal nejeden účastník poslední disciplíny Jet Ski, takže něco do žaludku na zahřátí bylo skoro nutností. V sedáku nad řekou se povozil i pan Ing. Vladislav Raška, primátor statutárního města Děčín, a pak už jsme se těšili na předání certifikátů o absolvování letošního „Adroše“ bravurním týmům, kterým tímto děkujeme za jejich účast.

A tak skončil den první – Adrenalin Challenge Děčín 2010 pro tříčlenné týmy. Kdo chtěl, mohl se v sobotu ještě pobavit na aquazorbu na Labi nebo si vychutnat jeden z koncertů z programu hudebního festivalu Labe.

Zpět na aktuality