Adrenaline Race je novým mediálním partnerem Adrenalin Challenge

Zveřejněno: 15.4.2022

Novým mediálním partnerem Adrenalin Challenge se v letošním roce stává Adrenaline Race, což je informační a komunitní web, jenž je zaměřen na obsah ze světa sportu, cestování a dobrodružství.

V rámci Adrenaline Race je vytvořena komunita, jež pospolu drží společná motivace a vize. Něco podobného jste pro nás i Vy, naše adrenaliňácká komunita!
 
Na webu www.adrenalinerace.cz najdete spoustu interesantních článků, které se týkají sportovní tematiky, zdravého životního stylu a cestování. Kromě toho nechybí ani výčet aktuální sportovních událostí, jež se bude v průběhu roku budou konat.
 
Na uvedeném webu zároveň bude spuštěn e-shop, kde si budete moct nakoupit jak originální produkty Adrenaline Race, tak i výrobky různých sportovních firem; bude se jednat například o sportovní vybavení, vstupenky na adrenalinové zážitky nebo startovné na sportovní události.
 
Adrenaline Race přináší komunitní platformu, jejímž základem je informační a komunitní web vzájemně propojený se sociálními sítěmi, na nichž se dozvíte o cestami za „dobrodružstvím“ a budete mít také šanci poznat neotřelé adrenalinové sporty, jimiž Vás provedou profesionálové z této komunity. Může také nabídnout informace, zážitky, zábavu a radost, prostě všechno, co správný milovník adrenalinové zábavy žádá!
 
Adrenaline Race není na trhu žádným „zelenáčem“, ale s dvouletou přestávkou funguje již sedmým rokem. V současné době dochází k restartu a všichni věří, že vyšší moc již nebude stát rozvoji v cestě. Držíme na tomto trnitém putování palce a společně budeme i nadále žít naplno a dělat to, co nás opravdu baví!
 
Foto: adrenalinerace.cz

Zpět na aktuality