Adrenalin Challenge Race v srdci Českého Švýcarska? Tenhle závod nikoho se srdcem pravého válečníka nenechá chladným!

Zveřejněno: 17.8.2021

V sobotu 18. září 2021 se v Děčíně bude konat již sedmý ročník unikátně rozmanitého závodu, který je určen pro trénované jedince – Adrenalin Challenge Race. Na co se jeho účastníci na severu Čech mohou těšit? Jaké disciplíny na ně čekají? A proč mají ten nejlepší důvod přijet i s malými „nezbedníky“?

Závod se uskuteční na Smetanově nábřeží pod děčínském zámkem, na pravém břehu řeky Labe a také v přilehlém okolí. Start závodu je naplánován na 10:00 hod. Vyhlášení výsledků a vítězů proběhne u Rogala ve 14:00 hod.
 
Základní podmínkou účasti je fyzická a psychická způsobilost každého účastníka, stejně jako dovršení plnoletosti. Pokud závodníkovi není 18 let, musí mít písemný souhlas obou zákonných zástupců, tj. potvrzený revers.
 
Závodníci při registraci obdrží jedinečné tričko Adrenalin Challenge, pitný režim a propagační předměty. S tímto unikátním trikem se potom můžete chlubit celý rok v práci, před rodinou či na posezení s kamarády, to je lákavé, co říkáte?
 
Počítáme se suchou variantou závodu, ale také s mokrou, která by nastala v případě nepřízně počasí. Pokud nás zasáhne déšť, budeme nuceni vynechat ferratu, jde o bezpečnost závodníků a též ctíme lezecké pravidlo, aby se neničila pískovcová skála.
 
Pokud navíc přihlášený závodník dorazí v den konání i s registrovaným účastníkem dětské výzvy Adrenalin Challenge Kids (uskuteční se také v sobotu 18.9.2021), dostane slevu 50 Kč z ceny startovného na Kids.
 
Na jaké disciplíny se účastníci závodu mohou těšit? Například na:
- plavání
- kolo (cross country)
- orientační běh
- via ferratu
- střelbu ze vzduchovky
- skok z Tyršova mostu
- paddleboard na Labi
- extreme travers
 
Kapacita závodu je 100 účastníků. Cena startovného činí 1 500 Kč (včetně DPH).
 
Přihlášky na Adrenalin Challenge Race 2021 jsou na našich webových stránkách ZDE. Registrace se uzavírají ve středu 15. září 2021 ve 23:59 hod. nebo po obsazení kapacity.
 
Foto: Vojtěch Mervart

Zpět na aktuality