Adrenalin Challenge otevře svou náruč již za dva týdny!

Zveřejněno: 3.9.2021

Ano, znovu to uteklo jako voda a před námi je další ročník jedinečné adrenalinové akce Adrenalin Challenge, která se v Děčíně uskuteční v sobotu 18. září 2021 a zájemcům nabízí hned tři eventy v jediný den - plus jeden bonus.

První ze tří událostí je koncipována jako výzva pro širokou veřejnost nesoucí název Adrenalin Challenge Main Event. Nejde o závod, ale o to užít si skvělý den plný neopakovatelných adrenalinových zážitků s top disciplínami a v pondělí jít s čistou hlavou do kolbenky nebo školy a mít šanci povyprávět o zážitcích a dojmech svým kolegům, šéfům či spolužákům.
 
Oproti tomu druhá událost je pro trénované persony a jde o extrémní závod Adrenalin Challenge Race. V rámci něj jsou závodníci i závodnice prověřeni ze svých fyzických schopností a dovedností, a to v rámci ideálního mixu silových a technických disciplín.
 
Třetí událost je určena pro malé bombarďáky a příznačný je již její název - Adrenalin Challenge Kids. V rámci ní si nejmenší účastníci užijí naplno svou výzvu a se svými (skoro)vrstevníky si užijí parádní odpoledne nabité sportem a zábavou. Jde také o to, nenechat děti „jen“ sedět doma u počítačů či tabletů, ale zdravě se hýbat, pohybovat se na čerstvém vzduchu a posilovat tak svou imunitu, což je v dnešní době obzvlášť důležité a přínosné...
 
A jaký je zmiňovaný bonus? Zájemci si mohou vyzkoušet přelet na traversu nad kaňonem řeky Labe z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku a následné slanění z této věže, které je pomyslnou třešničkou na dortu.
 
Co říkáte, půjdete do toho a zkusíte zažít něco, co Vás do téhle chvíle jen míjelo? Vyhecujete se s celou partou, rodinou nebo zkusíte na akci vzít svého partneru či partnerku? Meze se Vaší fantazii nekladou, na všechny se srdečně těšíme!
 
Podrobnosti, informace i přihlášky na všechny – vlastně čtyři – akce naleznete na našem oficiálním webu TADY.
 
Na inspirativní videa z předchozích ročníků, co Vás pod děčínskou skálou čeká a nemine, se můžete podívat na našem oficiálním YouTube kanálu ZDE.
 
Foto: Jakub Nedbal

Zpět na aktuality