Adrenalin Challenge Main Event nabízí jedinečnou výzvu pro širokou veřejnost! Hecnete se a dorazíte si vychutnat jedinečný zážitek?

Zveřejněno: 22.6.2021

V sobotu 18. září 2021 proběhne v Děčíně na Smetanově nábřeží pod zámkem již 23. ročník jedinečné adrenalinové akce, která je určena široké veřejnosti – Adrenalin Challenge Main Event. Jaké disciplíny budou účastníci zdolávat a co dalšího mohou v přilehlém i vzdálenějším okolí zažít a vidět?

Pestrá škála odlišných disciplín – to je jeden z faktů, který si pravidelně každoročně pochvalují účastníci této akce. Bude tomu tak i letos? My pevně věříme, že ano!
Z disciplín se tedy můžete těšit na via ferratu, extreme travers, slaňování, provazový žebřík, skok z mostu a jet ski (jízdu na vodním skútru).
A slogan této legendární adrenalinové výzvy „Cítím, že žiju“ nabere po jejich absolvování úplně nových rozměrů!
 
Počítáme se suchou - a v případě nepříznivého počasí i s mokrou - variantou akce. V případě deště se nebude konat via ferrata, jde o bezpečnost účastníků a také ctíme lezecké pravidlo, aby se neničila pískovcová skála. Organizátor si zároveň vymezuje právo změny prezentace a disciplín.
 
V září bývá pravidelně krásné babí léto, proto si přijeďte s rodinou, přítelkyní/přítelem nebo v rámci teambuildingu užít trochu/hodně (dle odvahy) adrenalinového nadšení a „rejdění“ a v rámci (prodlouženého) víkendu můžete také prozkoumat dechberoucí přírodu a krásy Českého Švýcarska, do nějž je Děčín vstupní branou.
 
Základní podmínkou účasti na Adrenalin Challenge Main Event je fyzická a psychická způsobilost každého účastníka, stejně jako dovršení osmnácti let věku.
 
Akce bude slavnostně odšpuntována v 10 hodin a její konec je plánován na 17. až 18. hodinu. Účastnit se jí mohou jednotlivci nebo tříčlenné týmy. Kapacita je omezena na 100 účastníků, takže s přihláškami nedoporučujeme dlouho váhat...
 
Registrace pro jednotlivce hledejte TADY a pro týmy se třemi členy ZDEJaká je výše startovního pro letošní rok? Jednotlivec zaplatí 2 700 Kč, tříčlenný tým poté 8 100 Kč.
 
PS: Účastníci, kteří se registrují do 1. srpna 2021, mají garantovanou velikost ojedinělého účastnického trička Adrenalin Challenge uvedenou v přihlášce.
 
Pamatujte: „Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno.“
 
Foto: Jakub Nedbal

Zpět na aktuality