Adrenalin Challenge Main Event je jedinečnou výzvou pro všechny, kdo hledají nový náboj a nevšední zážitek!

Zveřejněno: 14.2.2022

Až v kalendáři nalistujete termín 21. května letošního roku, můžete si tam velkým písmem zapsat konání letošního ročníku adrenalinové výzvy pro širokou veřejnost. V Děčíně chystáme již 24. ročník a vězte, že o pompéznost nebude nejmenší nouze!

Na akci se opět mohou hlásit jak jednotlivci, tak i tříčlenné týmy. Jaké disciplíny na účastníky čekají? Připravenu máme suchou i mokrou variantu (v rámci mokré bychom byli nuceni vynechat ferratu).
 
Suchá varianta v sobě snoubí via ferratu, extreme travers, slanění ze zámku, provazový žebřík, high jump a jet ski (jízdu na vodním skútru). Motto „Cítím, že žiju“ bude zhmotněno každým novým zážitkovým douškem v rámci těchto jedinečných disciplín, které si jinde v rámci jedné akce neužijete!
 
Základní podmínkou účasti na Adrenalin Challenge Main Event je fyzická a psychická způsobilost každého účastníka, stejně jako dovršení osmnácti let věku.
 
Startovné se letos platí ve třech vlnách. Kdo se registroval do 31.1., zaplatil 2590 Kč. Jedinec přihlášený do 20.4. bude platit 2790 Kč a ten, kdo bude váhat až do 16.5., zaplatí 2 990 Kč. U tříčlenných týmů se cena násobí třemi. Přihlášky pro jednotlivce najdete ZDE a pro týmy TADY.
 
Kapacita je omezena na 100 účastníků, tudíž s registracemi doporučujeme neváhat! Účastníci, kteří se přihlásí do 11. dubna, mají navíc garantovanou velikost účastnického trička, což později registrovaným nejsme schopni z důvodu výrobních kapacit zaručit.
 
Akreditace bude v den konání akce probíhat od 9:30 do 14:00 hod. v hlavním stanu Adrenalin Challenge. Ke zdolávání disciplín budou účastníci vpouštěni po vlnách v časových intervalech, abychom eliminovali čekání a zbytečné prodlevy.
 
Celá akce se koná v rámci hudebního festivalu Labefest. Dvoudenní festival odstartuje již o den dříve, tedy v pátek, ohňostrojem. Další podrobnosti a informace o celé akci najdete přehledně na našem webu ZDE.
 
Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality