Adrenalin Challenge Main Event 2022 úspěšně zakončen. Zítra ovšem adrenalinová show pokračuje v plné polní!

Zveřejněno: 21.5.2022

Čtyřiadvacátý ročník adrenalinové výzvy pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event je již minulostí. Děčín byl znovu na nohou, a to právě a jedině Vaší zásluhou se vše podařilo na výbornou! Co všechno se první den pod děčínskou skálou událo, kolik lidí na akci dorazilo a která persona z hudebního světa poznala Děčín z ptačí perspektivy?

Hudba linoucí se z repráků při hudebním festivalu Labefest, radost dětí na blízkých kolotočích, účastníci létající na traversu, zdolávající provazový žebřík nebo jedoucí na vodním skútru, tohle byl den, který nemohlo nic překazit. A to ani počasí, jehož objednávka dorazila na správnou adresu – tím pádem se tedy mohla uskutečnit suchá varianta akce, která zahrnovala i ferratu.
 
Ti, kteří se zúčastnili kompletní „main eventové“ výzvy, absolvovali celkem šest disciplín – ferratu, provazový žebřík, high jump, jet ski, extreme travers a slanění ze zámku.

Samotný let na traversu nebo high jump se stal velkým lákadlem a vyzkoušet si ho přišla řada z Vás, bylo to prostě epesní...

Ani v letošním roce nechyběla atrakce v podobě traversového přeletu a následného slanění některého z interpretů účinkujících na Labefestu. Svou odvahu letos prokázal muzikant Láska, který si i podle ohlasů svůj adrenalinový zážitek užil na maximum.
 
Sledujte i nadále náš web, Facebook a Instagram, kam budeme postupně přidávat další reporty, fotky a videa z lůna Adrenalin Challenge 2022. Dneškem ovšem zdaleka nekončíme, zítra je na programu extrémní závod Adrenalin Challenge Race a dětská výzva Adrenalin Challenge Kids.
 
V rámci doprovodného programu se můžete těšit na bubenickou show Viktora Vlka a stone balance plus stonebalancingový workshop, o nějž se postará Rudolf Novák.
 
PS: Kdo by měl zájem si některou z disciplín vyzkoušet i v neděli, zavolejte na číslo 773 773 366 a zkusíme Vás někam vmísit. O tuhle adrenalinovou tsunami valící se na severu Vás nemůžeme připravit, buďte její součásti a posuňte svoje limity, ukažte, že na to opravdu máte!
 
Foto: Jan Berghauer

Zpět na aktuality