Adrenalin Challenge Main Event 2018 je již minulostí. Ale my ještě ani zdaleka nekončíme!

Zveřejněno: 12.5.2018

Sobotní program letošního ročníku Adrenalin Challenge patřil ojedinělé výzvě pro širokou veřejnost pod názvem Adrenalin Challenge Main Event. Všichni účastníci si akci užívali od prvních minut. Jak všechno probíhalo před i za kulisami a co chystáme na zítřek?

Již po devátý hodině ranní se začali přihlášení účastníci scházet u stanu Adrenalin Challenge, kde probíhala jejich registrace. V deset hodin následovalo u rogala slavnostní zahájení akce, jehož se ujali guru stvořitel Adrenalin Challenge (Ing. Igor Bayer), 1. náměstkyně primátorky Statutárního města Děčín (Mgr. Hana Cermonová) a také ředitel celé akce (Tomáš Eibl).

Po jeho skončení už se rozjel kolotoč celý akce na plný pecky a první borci zamířili k úvodní disciplíně zdolat via ferratu. I další disciplíny si jednotliví borci i borkyně pochvalovali, ale jak už to bejvá každej rok, největší gejzír emocí, nadšení a odvazu zároveň znamenal extreme travers z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku přes kaňon Labe.

Během dne se navíc přihlásila i na jednotlivý disciplíny celá řada lidí z řad široký veřejnosti, což nás taky moc těší a jen to podtrhlo zájem o tuhle jedinečnou akci. Na jejím konci účastníci, kteří splnili všechny disciplíny, obdrželi certifikát o účasti – a kromě toho třímali v rukou nebo přímo na sobě i origo triko Adrenalin Challenge!

Fotky z akce, highlight i další interesantní info budeme postupně vydávat na našich webovkách, Facebooku nebo Instagramu, tak všechno čekuj, ať o nic nepřijdeš!

A na co se můžeš těšit již zítra v rámci nedělního programu? Ve 13:30 startuje extrémní závod Adrenalin Challenge Race, o půl hodiny později pak bude odšpuntována výzva pro malý bombarďáky Adrenalin Challenge Kids.

Kromě toho je připraven i bohatej doprovodnej program. Na 15 hodin je naplánován přechod Dannyho Menšíka na slackline dlouhej 260 metrů (loni v Děčíně překonal právě tímhle výkonem českej rekord!), ve 14:20 a 16:00 hodin svou trickline show předvede špička ve svým oboru Luky a Mišo (Lukáš Černý/Michal Pírek) a pro všechny zájemce bude připraven workshop!

U nedělního programu nesmíš chybět, Děčín bude díky Adrenalin Challenge znovu na nohou! 3 akce – 2 dny – 1 síla adrenalinu, víc slov asi netřeba!

Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality