Adrenalin Challenge Kids slibuje dávku sportu, emocí a zážitků, které jinde nezažijete!

Zveřejněno: 30.6.2021

Kromě výzvy pro širokou veřejnost a extrémního závodu se v sobotu 18. září 2021 mohou na svou adrenalinovou challenge těšit i ti nejmenší odvážlivci, jejichž akce se letos v Děčíně bude konat již pošesté.

Této adrenalinové výzvy se mohou zúčasnit zájemci od tří do patnácti let věku. V rámci ní nejde o závod, ale jejím smyslem je dostat děti ze svých domovů, aby si ve společnosti svých (skoro)vrstevníků užily parádní odpoledne se vším všudy!
 
Akce se koná na Smetanově nábřeží pod zámkem na pravém břehu řeky Labe. Prezence přihlášených účastníků startuje ve 12 hodin ve stanu Adrenalin Challenge, ve 13:15 hod. proběhne rozprava a ve 13:30 hod. samotná výzva odstartuje úvodním výstřelem.
 
Po absolvování získají účastníci fešnou placku na krk a certifikát o absolvování. Co všem registrovaným slibuje přihláška odeslaná do 1. srpna? Mají zaručeno originální tričko Adrenalin Challenge, navíc s garantovanou velikostí, což později registrovaným jednotlivcům nejsme z důvodu výrobních lhůt schopni zajistit...
 
Cena pro jednotlivce činí 390 Kč vč. DPH. A pokud zaregistrované dítě dorazí v neděli s účastníkem závodu, jenž se uskuteční v tentýž den, dostane slevu 50 Kč z ceny startovného. Tento závodník/závodnice ovšem musí mít zaplacené startovné dle stanovených podmínek.
 
Jaké disciplíny na malé bombarďáky čekají?
- orientační běh a biatlonová střelba
- mini travers
- slaňování
- opičí dráha
- malý hasič
- dovednostní disciplíny
 
Kapacita je omezena na 120 účastníků a volná místa rychle mizí!!!
 
Registrovat na Adrenalin Challenge Kids 2021 se můžete na našich webových stránkách ZDE.
 
Foto: Jakub Nedbal

Zpět na aktuality