Adrenalin Challenge Kids 2024: to byla jedná velká (kraso)jízda, kterou nic nezastavilo

Zveřejněno: 1.6.2024

Přátelé, kamarádi, my Vám ty medaile přivezeme! Parafráze z oblíbeného českého filmu S tebou mě baví svět se ideálně hodí i na dnešní skončený devátý ročník adrenalinové výzvy pro malé bombarďáky, kdy si kompletní nůše dvou set účastníků vysloužila za svoje výkony kromě dalších propriet právě i cenný kov. A že byl zasloužený, o tom není sebemenších pochyb...

Se všemi účastníky již od ranních hodin hrálo aprílové počasí doslova šachy a měnilo se každou chvíli. I přes příval dešťových kapek jste byli všichni úžasní, díky za to, jak jste s vervou a nadšením plnili jednotlivé disciplíny.
 
K tomu navíc Mariánská louka nesloužila čistě jako chill out zóna, ale kvůli problémům se stage u Labe se nakonec sobotní program hudebního festivalu Labefest přesunul na druhou polovinu „Mariánky“. Část Adrenalin Challenge Kids se tak odehrála za tklivých zvuků kvalitní muziky, tudíž o další zpestření neměli nejmenší účastníci nouzi.
 
Podle úsměvů od ucha k uchu, spokojenosti a radosti v očích všech ratolestí můžeme směle říct, že dnešní Mezinárodní den dětí prožili tím nejlepším možným způsobem. Prvotní ohlasy tato slova jen podtrhují.
 
„Bylo to skvělé! Děkujeme a těšíme se na příští rok!“, napsala nám jedna z maminek účastníků akce krátce po jejím skončení. Další reakce, označení na sociálních sítích atp. postupně přibývají, jsme za to rádi.
 
Ještě jednou děkujeme všem za maximálně povedený den, užívejte si momentum těchto adrenalinových okamžiků naplno. My na 1. červen 2024 budeme ještě dlouho vzpomínat!
 
Foto: Míša Rozkošová

Zpět na aktuality