Adrenalin Challenge je o srdci

Zveřejněno: 26.5.2023

Vážení adrenalinoví nadšenci, naším cílem je, abyste si akci maximálně užili a odnášeli si z ní skvělé zážitky. Adrenalin Challenge je outdoorová akce, v rámci níž dochází – přes veškerou snahu – k neočekávaným situacím. Očekávat neočekávané, i tak by se dalo nahlížet na některé nastalé situace a velmi záleží na výkonu jednotlivců, zejména na via ferratě, zdržení jednotlivců pozastaví cirkulaci většího počtu účastníků.

Byť máme opravdu bohaté zkušenosti, letos se nám pár věcí přihodilo, čtěte dále a uznejte sami. Z technických důvodů byly omezeny některé cesty via ferraty, bohužel k tomu došlo krátce před akcí, takže jsme na to v harmonogramu už neměli šanci zareagovat. A přesto, že na via ferratě máme vždy „vyblokovanou“ trasu, došlo k potkávání se s veřejností ve větším měřítku než jindy - a přes veškerou snahu nešlo zcela eliminovat veřejnost z naší cesty, když měli méně možností výstupu.
 
Velkým „zásekem“ byla skutečnost, že měl jeden účastník na ferratě během odpoledne problém, který jsme museli řešit. Bezpečnost je pro nás prioritou. Nastalo zdržení, které poznamenalo další průběh celé akce. Vše na sebe navazuje, a když se na ferratě nahromadí mnoho účastníků, nemůže pak materiál ani lidi plynule cirkulovat podle plánu.
 
V oběhu bylo u dospělé výzvy 39 celotělových úvazků, 26 ferratových setů, 32 kladek a dostatek přileb. Více vybavení věc nevyřeší, ještě více bychom ferratu ucpali. U navazujících disciplín pak logicky docházelo k čekání. 
 
Zdržení pak samozřejmě poznamenalo i poslední disciplínu, vodní skútr, který je velice oblíbený - a chceme, aby si jej každý užil, náš jezdec dopřál spanilou jízdu všem účastníkům, kteří vydrželi.
 
Adrenalin Challenge Kids pro malé bombarďáky proběhl se svými deseti disciplínami na Mariánské louce v duchu velké pohody, děti byli rozzářené, vše běželo plynule a den si užily i se svými doprovody.
 
Adrenalin Challenge je o srdci, o lidech a jejich výkonech - a hlavně o životě, který není dokonalý a zaplať pánbůh za to! Věřte, že pro vás děláme maximum a celá akce přináší změny a situace, které tak prostě jsou, nedá se všechno přesně nalajnovat. Je fajn život žít, máme vás rádi!
 
Děkujeme za pochopení,
Tým Adrenalin Challenge
 
Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality