Adrenalin Challenge Děčín 2010 aneb Překonejte strach s úsměvem

Zveřejněno: 4.5.2010

O víkendu 15. a 16. května 2010 proběhne 12. ročník akce Adrenalin Challenge Děčín, která je atraktivní adrenalinovou výzvou pro širokou veřejnost. Diváci sledují a povzbuzují tříčlenná družstva, která překonávají šest adrenalinových disciplín. V adrenalinové výzvě musí týmy prokázat hlubokého teambuildingového ducha. Jsme ve vstupní bráně Národního parku Českosaské Švýcarsko a dějištěm je krásná scenérie města Děčín – kaňon Labe, Pastýřská stěna, děčínský zámek, podzámčí a samotné Labe. Adrenalin Challenge je v Děčíně pro svůj význam součástí programu městských slavností. V kaňonu Labe pod zámkem probíhá hudební festival Labe a bohatý doprovodný program. Akce se koná pod záštitou primátora statutárního města Děčín Ing. Vladislava Rašky.

Přihlášené týmy začínají EXTREME TRAVERSEM z Pastýřské stěny a pokračují disciplínou ROPE DOWN, slaňováním ze zámku na pravý břeh Labe. Další zkouškou odvahy je provazový žebřík na Tyršův most aneb ROPE LADDER a s tím související skok HOOK JUMPING, protože pěšky se dolů nepůjde! Předposlední aktivitou je BUNGEE RUNNING a na závěr si zařádíte na vodních skútrech – JET SKI. Program – sobota 15. května 2010 (pro tříčlenné týmy)

Prezentace již přihlášených družstev proběhne od 9:00 do 10:00 hod. pod děčínským zámkem na Smetanově nábřeží (pravý břeh Labe). Po prezentaci se družstva dopraví na Pastýřskou stěnu dle časového harmonogramu vyvěšeného u prezentace. Sobotní den bude zakončen předáváním certifikátů účastníkům a následnou Shock! After Party. Program – neděle 16. května 2010 (divácký den) Začínáme v 10:00 hod., prezentace pro zájemce o EXTREME TRAVERS přes kaňon Labe a související disciplínu ROPE DOWN (slaňování ze zámku na pravý břeh Labe) bude probíhat již o půlhodinku dříve, tedy od 9:30 hod. opět pod děčínským zámkem na Smetanově nábřeží. Při diváckém dni budou mít zájemci mimo jiné možnost zajezdit si na vodních skútrech a vyzkoušet si BUNGEE RUNNING.

Doprovodný program Adrenalin Challenge Děčín Součástí doprovodného programu bude 3. ročník Jet Ski Grand Prix Děčín, který je oficiálním mezinárodním mistrovstvím ČR vodních skútrů. Nenechte si také ujít exhibici Jet Ski a ridera Icemana, nejlepšího freestylera u nás, který jako první Čech předvedl trik zvaný back flip. Těšte se také na unikátní soutěž nazvanou „Zužování Labe“. Jedná se o přetahování lana přes Labe mezi levobřežními a pravobřežními borci, kterého se zúčastní vybraná města ležící na Labi.

Čeká Vás také výstřední adrenalinová záležitost Aquazorbing na Labi, nebo exhibice Karate Klub Děčín a další atrakce. Další informace a on-line přihlašování naleznete na www.adrenalinchallenge.cz. Veronika Matějková matejkova@streetball-mania.cz +420 736 489 286

Zpět na aktuality