Adrenalin Challenge 2023 – 25 let

Zveřejněno: 17.3.2023

V sobotu 20. května 2023 se v Děčíně na Smetanově nábřeží a na Mariánské louce uskuteční již 25. ročník ojedinělé, nevšední a oblíbené adrenalinové akce pro dospěláky i děti. Na co se účastníci mohou těšit?

V rámci soboty proběhne na nábřeží pod zámkem Adrenalin Challenge pro dospělé adrenalinové nadšence s nejlákavější disciplínou Extreme Travers přes kaňon Labe z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku. Plnou nálož adrenalinových zážitků si účastnící z řad široké veřejnosti užijí při absolvování dalších disciplín: Via Ferrata, slanění ze zámku, provazový žebřík, High Jump a Jet Ski. 
 
Na malé bombarďáky čeká Adrenalin Challenge Kids na Mariánské louce a ti se mohou těšit na 10 disciplín včetně minitraversu po vzoru dospěláků. Mariánská louka bude zároveň sloužit jako chill-out zóna s občerstvením a doprovodným programem, který opentlí například živá hudba, stonebalance, bosonohý chodník atd.
 
Vstupujeme již do pětadvacátého ročníku akce, která se pod děčínskou skálou tradičně koná v rámci městských slavností. Adrenalin Challenge se tradičně uskuteční souběžně s hudebním festivalem Labefest, který opět láká fanoušky z celé ČR. Letošní line-up je opět velice našláplý, čeká nás čerstvý držitel Slavíka, kapela Mirai, dále Wohnout, Buty, Vypsaná fixa, Žlutý pes, Paulie Garand a mnoho dalších.
 
Na nic nečekejte, žijte naplno a zažijete spoustu neopakovatelných zážitků, více informací i registrace najdete na webu www.adrenalinchallenge.cz.

Zpět na aktuality