Adrenalin Challenge 2021 namíchal elixír zážitků, sportu a zábavy pro všechny generace!

Zveřejněno: 18.9.2021

Květnový termín letošního již 23. ročníku Adrenalin Challenge kvůli pandemii koronaviru neklapl, takže stejně jako loni došlo k jeho posunu na září. Tahle ojedinělá adrenalinová akce pro lidi z různých koutů republiky slibovala napěchovaný program a lidé si mohli vybrat hned ze tří eventů (plus bonusů), které se navíc všechny uskutečnily v jediný den.

Zájemci z řad široké veřejnosti si mohli vyzkoušet Adrenalin Challenge Main Event, v rámci nějž se nezávodilo, ale přítomní si měli šanci užít naplno pořádnou dávku adrenalinových zážitků a nasát jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru. Via ferrata, extreme travers, slaňování, provazový žebřík, high jump a jet ski (vodní skútr) – tahle šestice disciplín na zúčastněné čekala s otevřenou náručí. Podle ohlasů si každý našel to svoje, co ho nadchlo, pohltilo a ještě dlouho o tom bude vyprávět svým blízkým, kamarádům nebo kolegům v práci...
 
Trénovaní jedinci poměřili svoje síly v rámci extrémního závodu Adrenalin Challenge Race (jeho výsledky, krátký ohlas a výčet disciplín najdete na našich webovkách TADY).
 
Malí bombarďáci svou dětskou výzvu naplnili do posledního volného flíčku a již od dvanácti hodin, kdy startovala jejich prezence, společně se svými rodiči doslova „obšancovali“ stan Adrenalin Challenge. Svou výzvu si opět užili naplno a úsměv na jejich tvářích doslova zářil. Dělá nám to obrovskou radost! Nejmenší účastníci postupně zdolávali tyto disciplíny: orientační běh a biatlonovou střelbu, mini travers, slaňování, opičí dráhu, malého hasiče a dovednostní disciplíny.
 
Koho lákalo okusit alespoň vybranou disciplínu, jako bonus si mohl vyzkoušet letošní novinku, high jump; případně také extreme travers s následným slaněním. Mimořádný zájem o high jump nás velmi mile překvapil, až takové zástupy lidí toužících si tuhle disciplínu zkusit jsme upřímně nečekali. Díky za to!
 
Oproti loňsku letos objednávka počasí dorazila na správné místo. Ač bylo celý den pod mrakem a teploty se v babím létě nevyšplhaly nijak vysoko, deštivé počasí nás minulou obloukem, což byla skvělá zpráva především pro dospěláky, jelikož se mohla uskutečnit suchá varianta zahrnující i via ferratu.
 
Adrenalin Challenge se konal souběžně s hudebním festivalem Tyršfest, kde kromě místních kapel vystoupila například také Lenka Filipová, Majk Spirit nebo Visací zámek. Tahle sobota v Děčíně měla neuvěřitelné grády a náboj!
 
Jedno důležité hlášení! Nezapomeňte v dalších dnech a týdnech sledovat náš web i sociální sítě, kam budeme postupně přidávat fotogalerie, videa, rozhovory plus další horké noviny a zajímavosti (i ze zákulisí) Adrenalin Challenge 2021.
 
Foto: Vojtěch Mervart

Zpět na aktuality