Adrenalin Challenge 2020 nabídl napětí, emoce i pořádnou dávku zábavy pro celou rodinu!

Zveřejněno: 5.9.2020

Po období nejistoty kvůli pandemii koronaviru a změnách/úpravách termínu se nakonec v sobotu 5. září 2020 v Děčíně uskutečnil již 22. ročník ojedinělé adrenalinové akce pro širokou veřejnost v tuzemsku, Adrenalin Challenge. Letošní rok byl ojedinělý v tom, že všechny tři eventy jsme zvládli – i díky Vaší nápomocnosti – uspořádat v jediný den.

Program celého dne odšpuntoval slavnostním zahájením guru celého „Adroše“ Ing. Igor Bayer společně s šéfem akce Tomášem Eiblem. A následně po prezenci a rozpravě (které proběhly u všech tří akcí) zamířil kompletní peloton zúčastněných na start extrémního závodu Adrenalin Challenge Race, v rámci nějž si to osmička nejlepších rozdala a poměřila své síly v celkem patnácti rozmanitých disciplínách.
 
Prvotní report ze závodu společně s výsledky najdete v předchozím článku na našem webu ZDE.
 
Ve 13 hodin se pod pódiem v nejhojnějším počtu z celého dne sešli malí bombarďáci, kteří si užili řádnou rozcvičku s naším skvělým moderátorem Mc Kajakem, jenž znovu celým dnem provázel a dokázal svými rapy a hecováním dostat přítomné do varu. Po řádném zahřátí těla se již potěr nadšeně a plný elánu rozprchnul plnit jednotlivé disciplíny v rámci Adrenalin Challenge Kids. Grandiózní počet dětí užívajících si sportovní aktivitu, to je pro nás ohromně potěšující a nabíjející!
 
Třetím eventem v uvedeném výčtu byla akce pro širokou veřejnost, Adrenalin Challenge Main Event. V rámci ní nešlo o závod, nýbrž o to užít si v pohodovém tempu svůj výkon a nasát jedinečné adrenalinové pocity a zážitky. Spolu s účastníky Main Eventu se řada zájemců přišla proletět na traversu s následným slaněním ze zámku. A reakce vesměs všech po splnění? Vauuu, jsme nadšení a byla to naprostá paráda! Jedinečný zážitek!
 
Den plný adrenalinu ještě okořenil Tyršfestík, který nabízel živou hudbu v Rogalu. Kromě toho na děčínském zámku probíhaly slavnosti vína a na Mariánské louce populární dřevosochání. Děčín prostě byl znovu na nohou! A to i přesto, že nás v průběhu dne potrápily výkyvy počasí včetně silného deště...
 
Pokud jste náhodou tenhle jedinečný den na Adrenalin Challenge museli z jakýchkoli důvodů vynechat a chcete alespoň částečně nasát atmosféru z místa konání, sledujte náš oficiální web i sociální sítě. Budeme tam postupně přidávat fotogalerie, videa či rozhovory, tak ať o nic z toho nepřijdete!
 
Foto: Jakub Nedbal

Zpět na aktuality