Adam Léhar: Nejvíce mě zaujala rozmanitost disciplín na Adrenalin Challenge Main Event. Mám jedinečnou možnost vyzkoušet si něco nového

Zveřejněno: 1.3.2019

Svou premiéru na adrenalinové akci pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event 2019 si odbude Adam Léhar, jenž měl v plánu dorazit už loni, ale až letos mu akce časově dobře vychází. V interview prozradil, na co konkrétně se nejvíc těší, jak se o akci v Děčíně dozvěděl, promluvil i o každodenním sportování a oblíbenejch outdoorovejch aktivitách.

Adame, jsi jedním z účastníků letošního ročníku Adrenalin Challenge Main Event. Co Tě k odeslání přihlášky a účasti motivovalo?
Mám rád adrenalinové zážitky. Na téhle akci rozhodně nebude o adrenalin nouze. Loni mi účast z časových důvodů nevyšla, letos mám v tomto termínu volno. Tak nebylo co řešit a přihlásil jsem se.

Dorazíš na akci sólo? Nebo plánuješ vzít či hecnout i někoho ze svýho okolí?
To ukáže až čas. Zatím jsem přihlášený sám, třeba se mi podaří ještě někoho nalákat.

V přihlášce jsi uvedl, že o Adrenalin Challenge ses dozvěděl z webu. Můžeš to konkretizovat? A co Tě při zjištění informací o akci nejvíc oslovilo?
O téhle akci jsem se dozvěděl z reportáže na nějakém webu, už nevím, kde přesně to bylo. Nejvíce mě zaujala rozmanitost disciplín, je to jedinečná možnost vyzkoušet si něco nového.

Co pro Tebe představuje největší lákadlo a na jaký konkrétní disciplíny se už teď nejvíc těšíš?
Těším se na všechny disciplíny, nejvíc na extreme travers a skok z mostu.

Kolik a jaký adrenalinový akce jsi doposud absolvoval? A jaký další outdoorový aktivity máš rád?
Už jsem skákal z letadla (tandem). V létě chodím na ferraty, minulý rok jsem byl i na ledovci. Mám rád horskou turistiku.

Když se podíváme na sport obecně. Co preferuješ, jak často stíháš sportovat a co Tě nejvíc baví a naplňuje?
Sportuji téměř každý den. Běhám radiový orientační běh, orientační běh a horské běhy. V létě jezdím na kole, koloběžce a bruslích.

Co bys vzkázal případnejm borcům či borkyním váhajícím, jestli se k Tobě přidat a Adrenalin Challenge Main Event 2019 se zúčasnit?
Určitě neváhejte a přihlaste se – nebudete litovat. A jestli se trochu bojíte, tak to nevadí. Alespoň překonáte sami sebe!

Foto: Archiv Adama Léhara

Zpět na aktuality