17. ročník ojedinělé a největší adrenalinové akce pro širokou veřejnost v ČR vypukne v sobotu 9. května 2015

Zveřejněno: 16.3.2015

Letos přinášíme dvě žhavé novinky Adrenalin Challenge! Tou první je nová disciplína Via ferrata na Pastýřskou stěnu. Jde o jednu z prvních ferrat v naší republice, kterou vřele doporučujeme, jde o skvělý zážitek. Posuňte své limity, otestujte sami sebe!

Adrenalinová výzva je postavena pro aktivní lidi, je určena pro jednotlivce, pokud jste parta a je Vás víc, můžete se přihlásit jako tým, je to jen na Vás. Všichni účastníci budou absolvovat šest adrenalinových disciplín (viz popis). Adrenalin Challenge není závod a svou specifikou je ohromným zážitkem jak pro účastníky, kteří se sjíždějí z celé republiky, tak pro diváky. Děčín je vstupní bránou Národního parku Česko-Saské Švýcarsko a dějištěm je krásná scenérie města Děčína – kaňon Labe, Pastýřská stěna, děčínský zámek, podzámčí a samotná řeka Labe.

Druhou novinkou je závod Adrenalin Challenge Race. Jde o otestování extrémního závodu a první ročník je určen pouze pro omezený počet závodníků. Obě akce se budou konat v jeden den. Více informací se dozvíte již brzy! Adrenalin Challenge se koná v rámci městských slavností Děčín.

Na stejném místě pod zámkem v rámci městských slavností probíhá Labefest a samozřejmostí je bohatý doprovodný program pro děti. Prostě zábava pro všechny! Chcete-li stihnout v Děčíně více zábavy, tak navštivte webové stránky www.slavnostidecin.cz.

Dotazy prosím směřujte na E: info@adrenalinchallenge.cz. Váš Adrenalin challenge tým

Zpět na aktuality