17. ročník Adrenalin Challenge je již za námi, ale my...

Zveřejněno: 10.5.2015

Letošní ročník Adrenalin Challenge, největší adrenalinové akce pro širokou veřejnost v ČR, který se uskutečnil 9. května 2015, byl tedy již sedmnáctým v pořadí. A jeho atraktivitu opět dokázal obrovský zájem jak samotných účastníků, tak i přítomných fanoušků!

Účastníci letošního Adrenalin Challenge (ACH) opět měli možnost posunout své limity a zjistit, co v nich je, v celkem šesti disciplínách. Účastnit se „Adroše“ mohli jak jednotlivci, tak i tříčlenné týmy. Na účastníky při jejich cestě za certifikátem, kterým mohou prokázat, že splnili všechny disciplíny, tedy postupně čekala jedna z novinek letošního ročníku, Via ferrata, dále Extreme travers z Pastýřské stěny do zámecké věže, slanění ze zámku, provazový žebřík na most, skok z děčínského mostu a nakonec i jízda na vodním skútru na Labi.

Kromě Via ferraty byl letos na ACH novinkou i závod Adrenalin Challenge Race (ACHR), jehož první ročník ovládl Lukáš Bubník. Více informací o ACHR včetně kompletních výsledků najdete na http://www.adrenalinchallenge.cz/decin/home/kralem-premieroveho-rocniku-adrenalin-challenge-race-je-lukas-bubnik.

Zmiňovaný obrovský zájem o klasický „Adroš“ byl znát již od ranních hodin, když ke stanu se neustále chodili hlásit zájemci. Jak bylo naznačeno v nadpisu článku, my již evidujeme zájem nadšených lidí užívajících si tuto akci plnými doušky přihlásit se dokonce na její příští ročník! Motto závodu „Cítím, že žiju“ je pro tyto nadšence mnohem víc než jen mottem!

Hostem během dne byl také pan Karel Bělina, autor děčínské Via ferraty. Adrenalin Challenge je součástí děčínských městských slavností.

Na stejném místě pod zámkem tak během dne probíhal Hudební festival Labe, v rámci nějž vystoupili Hello Officer!, Monika Pavlačková + SharkaSs, En.dru, High Five, Mezcla Orquesta, Lenny, Atmo Music a Žlutý pes. Kromě toho na levém břehu Labe probíhal Vianor Český pohár v trialu 2015 a na Mariánské louce pak akce Běláskové klání a Sochaři Děčínu.

Děkujeme všem za účast a věříme, že si akci opravdu užili!

Zpět na aktuality