16. ROČNÍK ADRENALIN CHALLENGE 2014

Zveřejněno: 20.3.2014

Cítím, že žiju .. V tomto duchu se ponese jubilejní 16. ročník největší adrenalinová akce v ČR! Adrenalin Challenge se uskuteční v sobotu 10. května. Spolu s doprovodným programem proběhne v sobotu v Děčíně - hlavní stan na Smetanově nábřeží pod zámkem.

Posuňte své limity, otestujte sami sebe! Adrenalinová výzva je postavena tak, aby ji mohl absolvovat každý, je určena pro jednotlivce, pokud jste parta a je Vás víc, můžete se přihlásit jako tým, je to jen na Vás. Všichni účastníci budou tradičně absolvovat šest adrenalinových disciplín (viz webové stránky). Adrenalin Challenge není závod a svou specifikou je ohromným zážitkem jak pro účastníky, tak pro diváky, kteří se sjíždějí z celé republiky.

Děčín je vstupní bránou Národního parku Česko-Saské Švýcarsko a dějištěm je krásná scenérie města Děčína – kaňon Labe, Pastýřská stěna, děčínský zámek, podzámčí a samotná řeka Labe. Souběžně probíhá na stejném místě pod zámkem v rámci městských slavností Labefest, na kterém se letos mimo jiné představí Chinaski, Monkey Business, Skyline, Debbi, Sabina Křováková, Pooda a Onceagain.

Samozřejmostí je bohatý doprovodný program pro děti. Prostě zábava pro všechny! Chcete-li stihnout v Děčíně více zábavy, tak navštivte webové stránky www.slavnostidecin.cz.

Dotazy prosím směřujte na E: info@adrenalinchallenge.cz. Váš Adrenalin challenge tým

Zpět na aktuality