13. ročník ADRENALIN CHALLENGE DĚČÍN - 14. - 15.5.2011 od 10:00 hod

Zveřejněno: 12.3.2011

Chcete zažít opravdový adrenalin? Pak přijďte do Děčína na Smetanovo nábřeží!

Sobota 14. května – Adrenalin Challenge pro tříčlenné týmy Prezentace již přihlášených týmů od 9:00 do 10:00 hod. ve stanu Adrenalin Challenge pod Děčínským zámkem na Smetanově nábřeží – pravý břeh Labe. Po slavnostním zahájení Adrenalin challenge vyjedou týmy dle časového harmonogramu vyvěšeného u registrace na Pastýřskou stěnu. Každý účastník před začátkem akce podepíše podmínky o absolvování disciplín. Tým, který neprojde prezentací nemůže být připuštěn ke startu! Minimální věková hranice pro start v Adrenalin challenge je 18 let. Všichni účastníci budou tradičně absolvovat všech šest adrenalinových disciplín. Adrenalinová výzva je postavena tak, aby ji mohl absolvovat prakticky každý. Adrenalin challenge není závod, je to výzva pro každého jedince, kde jde o překonání strachu pokud možno s úsměvem, soudržnost družstva, otestování sama sebe a především o skvělý zážitek.

V kaňonu Labe probíhá pod zámkem souběžně v rámci městských slavností hudební festival Labe a bohatý doprovodný program (možnost prokliku na program). Zájemci o účast tříčlenného družstva v Adrenalin Challenge se mohou přihlásit na webových stránkách v sekci „Přihláška“ (aktivně s možností prokliku na přihlášku). Upozorňujeme, že počet týmů je omezen. Pro ty co nemají kompletní tým, ale chtějí se zúčastnit nabízíme možnost zaregistrovat se v sekci „Hledám tým“, která by měla pomoci k nalezení zbylých jedinců jezdících na adrenalin. Disciplíny Adrenalin Challenge - viz hl. stránka (možnost prokliku) Neděle 15. května - Adrenalin Challenge - divácký den (soutěže, zábava, doprovodný program)

Začátek je v 10:00 hod., prezentace pro zájemce o EXTREME TRAVERS přes kaňon Labe a související disciplínu ROPE DOWN - slaňování ze zámku na pravý břeh Labe začíná v 9:30 hod. ve stanu Adrenalin Challenge pod Děčínským zámkem na Smetanově nábřeží – pravý břeh Labe. Zájemci o Extreme travers, ROPE DOWN se mohou registrovat v sekci „Přihláška“ (možnost prokliku na přihlášku).

Tito zájemci budou upřednostněni při odbavování. Součástí nedělního doprovodného programu bude 4. ročník Jet Ski Grand Prix Děčín - oficiální mezinárodní mistrovství ČR vodních skútrů, exhibice Jet Ski freestylu – Ice Man, Zužování Labe – přetahování lana přes Labe mezi levobřežními a pravobřežními borci, Speedtrial show - Český pohár ve speedtrialu, součástí akce bude exhibiční show jezdců, Mototrial show mistra ČR v motocyklovém trialu, závod trialových jednokolek, soutěž o ceny pro diváky na MTB, půjčovna kol a jednokolek, Aquazorbing na Labi, exhibice Karate klub Děčín a další atrakce.

Při diváckém dni budou mít zájemci mimo jiné možnost zajezdit si na vodních skútrech a vyzkoušet si Slike line.

Zpět na aktuality