11. ročník ADRENALIN CHALLENGE DĚČÍN - 15. - 16. 5. 2010 od 10:00 hod.

Zveřejněno: 18.3.2010

Chcete zažít opravdový adrenalin? Pak přijďte do Děčína na Smetanovo nábřeží! Sobota 15. května – Adrenalin Challenge pro tříčlenné týmy Prezentace již přihlášených družstev od 9:00 do 10:00 hod. pod Děčínským zámkem na Smetanově nábřeží – pravý břeh Labe.

Po slavnostním zahájení Adrenalin challenge vyjedou týmy dle časového harmonogramu vyvěšeného u registrace na Pastýřskou stěnu. Každý účastník před začátkem akce podepíše podmínky o absolvování disciplín. Tým, který neprojde prezentací nemůže být připuštěn ke startu! Minimální věková hranice pro start v Adrenalin challenge je 18 let. Všichni účastníci budou tradičně absolvovat všech šest adrenalinových disciplín.

Adrenalinová výzva je postavena tak, aby ji mohl absolvovat prakticky každý. Adrenalin challenge není závod, je to výzva pro každého jedince, kde jde o překonání strachu pokud možno s úsměvem, soudržnost družstva, otestování sama sebe a především o skvělý zážitek. V kaňonu Labe probíhá pod zámkem souběžně v rámci městských slavností hudební festival Labe a bohatý doprovodný program.

Zájemci o účast tříčlenného družstva v Adrenalin Challenge se mohou přihlásit na webových stránkách v sekci „Přihláška“. Upozorňujeme, že počet týmů je omezen. Pro ty co nemají kompletní tým, ale chtějí se zúčastnit nabízíme možnost zaregistrovat se v sekci „Hledám tým“, která by měla pomoci k nalezení zbylých jedinců jezdících na adrenalin.

Zpět na aktuality