Press

Adrenalin Challenge Kids 2024

V sobotu 1. června 2024 se v Děčíně na Mariánské louce uskuteční 9. ročník dětské výzvy Adrenalin Challenge Kids. Na co se dorazivší malí bombarďáci mohou těšit a co je čeká a nemine?
 
Na děti od 3 do 15 let věku tedy čeká Adrenalin Challenge Kids na Mariánské louce, kde budou zdolávat 10 disciplín - minitravers, síť, provazový žebřík, stonebalance, opičí dráhu, biatlonovou střelbu, orientační běh, malého hasiče, fingercars a bosonohý chodník. A možná přichystáme i něco navíc, nechte se překvapit. Součástí akce bude i chill out zóna a bohatý doprovodný program.

Letošní ročník se opět koná v rámci městských slavností. Jejich hlavním tahákem je hudební festival Labefest. Do nádherného festivalého areálu si letos najde cestu například legendární rocková kapela Olympic, miláček mladých fanoušků Yzomandias, parta okolo Jiřího Macháčka MIG 21 či jeden z největších tuzemských hitmakerů Xindl X.
 
Na nic nečekejte, žijte naplno a zažijete spoustu neopakovatelných zážitků, více informací i registrace najdete na webu www.adrenalinchallenge.cz.