Extreme Travers (Neděle)

- On-line registrace na rok 2023 -

Extreme Travers


Unikátní přelet nad kaňonem Labe v centru statutárního města Děčín

Přelet po laně přes kaňon Labe z Pastýřské stěny do věže Zámku Děčín, cca 300 m a 100 m nad zemí. Uauuu, jedeméééé, nejúžasnější pohled na statutární město Děčín! A pak už jen slanění ze zámku na pravý břeh a jste v cíli, můžete se jít dál bavit při městských slavnostech – www.slavnostidecin.cz . Neděle 22.5.2022.v čase 8:30 - 12:00 hod. bude v Děčíně pořádně nabitý, zájem o jedinečnost je veliký a těch 30 míst pro Extreme travers a slanění ze zámku je opravdu maximum. Pokud v této době doběhne závodník akce Adrenalin Challenge Race, dostane přednost na přelanění, děkujeme za pochopení.

Propozice

Místo konání akce 

Děčín, Pastýřská stěna – na vyhlídce pod restaurací „Nebíčko“.

Datum a čas, registrace při akci
 

Neděle 22.5.2022 pouze v době 12:00 – 14:00 hod. v Děčíně na Pastýřské stěně - vyhlídka pod restaurací „Nebíčko“.
Prezence již registrovaných účastníků na Pastýřské stěně. Každý účastník před začátkem akce podepíše podmínky o absolvování disciplín (revers). Účastníci, kteří neprojdou registrací/prezencí na místě nemohou být připuštěni k disciplíně!
 
Extreme Travers  je určen pro jednotlivce, podmínkou je dovršení věku 18 let. Pokud účastníkovi není 18 let, musí mít písemný souhlas obou zákonných zástupců, tj. potvrzený revers.

Vybavení

Pořadatel poskytne účastníkům veškeré vybavení pro technické disciplíny, tj. kladku, přilbu, celotělové úvazky, karabiny, osmu. NEZAPOMEŇTE! Nutností jsou prstové rukavice.

Cena

Adrenalin Challenge Extreme Travers + slanění ze Zámku Děčín 900,- Kč vč. DPH.

Úhrada musí být provedena do 2 dnů od registrace, jinak je místo poskytnuto dalším zájemcům.

Přihlášky se uzavírají 18.5.2022 ve 12:00 hod. nebo do obsazení kapacity, počet účastníků je omezen!